Biz Kimiz? Misyonumuz? Vizyonumuz?

Team Member
MobdekO

Ailesi Olarak

Sektördeki geçmişimiz 1980 lere dayanmaktadır. 2012 yılından buyana ise MobdekO ismi altında faaliyet göstermekteyiz. 2018 yılında da marka tescilimizi alarak kurumsal kimliğimize kavuşmuş bulunmaktayız.

Team Member
Misyonumuz

Doğru Olmak

Engelleri her daim aşmak, Yapamayacağımız sözler vermemek, Verdiğimiz sözleri yerine getirmek, Dürüst olmak, Ticaretimize haram karıştırmamak, Her koşulda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Team Member
Vizyonumuz

Sürekli Gelişim

Değişim, çağa ve zamana ayak uyduran işler yapmak, İmkânsız diye bir şeyin olmadığını bilmek, Allah ın izin verdiği ölçüde en iyisini için mesafeler kat etmektir.

Bilgi Deneyimimizi Kayıtlandırıyoruz

Olumlu olumsuz tüm sonuçları toplayıp, bir sonraki işlerde kullanılacak veriye dönüştürüyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıp, yararlı sonuçları misyon haline getiriyoruz.

Başarımızı Sürekli Artırıyoruz

Başarı olarak gördüğümüz işletmemizin karlılığı değil, sürekli artan müşteri memnuniyetidir. Bu yolda kayıtlı bilgi deneyimimizden faydalanıyoruz.

Çözüm Odaklı Çalışıyoruz

Müşterilerimizi dinleyip, isteklerini iyice anladıktan sonra istenilen sonuçlara ulaşabilmek amacıyla her müşterimiz için arge çalışması yürütüyoruz.